خانه / اخبار کشتی ایران و جهان / اخبار داخلی / نفرات برتر انتخابی کشتی آزاد نوجوانان

نفرات برتر انتخابی کشتی آزاد نوجوانان

بازدیدها: 90

نفرات برتر مسابقات انتخابی کشتی آزاد نوجوانان مشخص شدند.

با پایان یافتن این مسابقات که طی روزهای پنج شنبه و جمعه ۱ و ۲ اردیبهشت ماه و با حضور ۲۸۵ کشتی گیر در سالن خلیج فارس خرمشهر برگزار شد نفرات برتر مشخص شدند.

 

بر این اساس در دیدارهای فینال پنج وزن دوم نتایج زیر به دست آمد:

 

۳۹ کیلوگرم: علی طاعتی (تهران)- خیراله قهرمانی (کرمانشاه- برنده) (۴- ۶* صفر- ۶)
۴۶ کیلوگرم: یونس سرمستی (آذربایجان شرقی)- مجید میریانچی (تهران- برنده) (۱- صفر* صفر-۴* صفر-۳)
۵۴ کیلوگرم: ایمان صادقی (مازندران- برنده) – امین جلالت (آذربایجان غربی) (۱- صفر* ۱- صفر)
۶۳ کیلوگرم: حسین روزبه (مازندران)- مهران بابایی (خراسان رضوی- برنده) (۱- صفر* صفر-۱* ۲-۵)
۷۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز)- محراب غلامی (کرمانشاه- برنده) (۶- صفر* صفر-۲* ۲-۲)
۱۰۰ کیلوگرم: پدرام جمشیدی (تهران) – امیر امامی (تهران- برنده) (صفر- ۲* صفر- ۱)

 

رده بندی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

 

۳۹ کیلوگرم: ۱- خیراله قهرمانی (کرمانشاه) ۲- علی طاعتی (تهران) ۳- محمد مهدی بی نیازی (کردستان) و ابراهیم طهماسبی (گلستان) ۵- جواد جعفری (مازندران) و ناصر روشنی (کرمانشاه)

۴۲ کیلوگرم: ۱- امین خدابخش (خراسان رضوی) ۲- صابر خانجانی (مازندران) ۳- جمال عبادی (خوزستان) و پژمان حسینی (کرمانشاه) ۵- احمدرضا حجبری (بوشهر) و علی سعادتی (تهران)

۴۶ کیلوگرم: ۱- محمد میریانچی (تهران) ۲- یونس سرمستی (آذربایجان شرقی) ۳- مصطفی یعقوبی (مازندران) و داریوش رستمی (خوزستان) ۵- هادی جوکار (خوزستان) و فردین قهرمانی (همدان)

۵۰ کیلوگرم: ۱- حسین یزدانی (مازندران) ۲- میلاد حاجی (تهران) ۳- رضا اطری (مازندران) و امید خدر (گلستان) ۵- علی اکبر هاشمی (لرستان) و آرش سبحانی (کرمانشاه)

۵۴ کیلوگرم: ۱- ایمان صادقی (مازندران) ۲- امین جلالت (آذربایجان غربی) ۳- سعید توحیدی (خراسان رضوی) و سیدعلی محمد محمدی (مازندران) ۵- بهمن تیموری (کرمانشاه) و مرتضی قیاسی (لرستان)

۵۸ کیلوگرم: ۱- علی علیزاده (مازندران) ۲- پیمان یاراحمدی (لرستان) ۳- کامران قاسم پور (مازندران) و ایمان باقری (مازندران) ۵- فرزاد کولیوند (کرمانشاه) و مصطفی میرجعفری تهران)

۶۳ کیلوگرم: ۱- مهران بابایی (خراسان رضوی) ۲- حسین روزبه (مازندران) ۳- امین دنگسرکی (مازندران) و بهرام محمدقاسمی (ایلام) ۵- مجید عبدالرحیمی (تهران) و سید حیدر قلی زاده (آذربایجان غربی)

۶۹ کیلوگرم: ۱- محمد عظیمی (همدان) ۲- شعیب سلیمانی (خراسان رضوی) ۳- رضا مظفری (مازندران) و ابوالفضل خلیل خلیلی (مازندران) ۵- امیررضا افشار (البرز) و مهران لرستانی (کرمانشاه)

۷۶ کیلوگرم: ۱- محراب غلامی (کرمانشاه) ۲- علیرضا کریمی (البرز) ۳- علی موجرلو (مازندران) و وحیدرضا معارف (قزوین) ۵- علیرضا حاتف (آذربایجان شرقی) و محمدعلی کلانتری (مازندران)

۸۵ کیلوگرم: ۱- حاتم علی اکبر زاده (تهران) ۲- مسعود نوری (تهران) ۳- علی موثقی (مازندران) و حسین شهبازی (تهران) ۵- سید امیر حسینی میربابایی (گیلان) و محمدرضا نظری (تهران)

۱۰۰ کیلوگرم: ۱- امیر امامی (تهران) ۲- پدرام جمشیدی (تهران) ۳- مجتبی مرادی (خوزستان) و مهدی گنبدانی (همدان) ۵- سعید عموزاده (ایلام) و عباس با اصل (خراسان شمالی)

 

لازم به ذکر است به منظور پشتوانه سازی در وزن ۴۲ کیلوگرم مسابقات وزن ۳۹ کیلوگرم نیز برگزار شد.

 

همچنین با تصمیم کادر فنی بین نفرات سوم مشترک نیز مسابقه برگزار شد که اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:

 

۳۹ کیلوگرم: محمد مهدی بی نیازی (کردستان)
۴۲ کیلوگرم: جمال عبادی (خوزستان)
۴۶ کیلوگرم: داریوش رستمی (خوزستان)
۵۰ کیلوگرم: رضا اطری (مازندران)
۵۴ کیلوگرم: سعید توحیدی (خراسان رضوی)
۵۸ کیلوگرم: ایمان باقری (مازندران)
۶۳ کیلوگرم: امین دنگسرکی (مازندران)
۶۹ کیلوگرم: رضا مظفری (مازندران)
۷۶ کیلوگرم: علی موجرلو (مازندران)
۸۵ کیلوگرم: حسین شهبازی (تهران)
۱۰۰ کیلوگرم: مجتبی مرادی (خوزستان)

درباره‌ی admin

حتما ببینید

طلایه دار ادبیات نوظهور کشتی

بازدیدها: 1546 متاسفانه و شوربختانه، انتخابات فدراسیون کشتی آنطور که به صلاح کشتی بود رقم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *