بازدیدها: 19
در اين وزن تهران با ۱۴۵ شرکت کننده بيشترين تعداد نفرات را در جريان مسابقات داشت، مازندران با ۵۶ شرکت کننده دوم بود البرز با ۲۰ شرکت کننده سوم- فارس ۱ نفر- جزيره کيش ۱ کمترين شرکت کننده را در ميان استانها داشتند.
نفراتي که به لحاظ فني و جسماني در اين وزن کارنامه قابل قبولي داشتند در دور اول افراد ذيل را مي توان نام برد:
سيد محمود قاسمي(فارس)- کريم صالحي(البرز)- محمدرضا نوروزي(مازندران)- علي رحماني(مازندران)- حامد سعادت(گيلان)- جلال خاني(البرز)- مهران ياراحمدي(لرستان)- علي ابوالفتحي(لرستان)- مهدي بيگلري (تهران)- کامياب قرباني(مازندران)- ميلاد يزداني(همدان)- احمد گرجي(مازندران)- علي اصغر جبلي(گلستان)- مرتضي رشوندي(قزوين)- محمد جواد شيرازي(تهران)- حميد بيرانوند(لرستان)- محمد اميني(يزد)- فرهاد اوجاقي(تهران)- اميد خدمتي(تهران)- محمد زارعي(کردستان)- علي رزم آهنگ(تهران)- محمد حسن حبيبي(تهران)- سيدمهران اميرحسيني(مازندران)- سيدمهرشاد اکبري(مازندران)- علي سميعي(هرمزگان)- سيد عليرضا ميرشعباني(مازندران)- عباس مختاري(مازندران)- مجيد يوسفي(البرز)- سيد عادل حسيني(مازندران)- پيمان ياراحمدي(لرستان)- محمد نورمحمدي(تهران)- مصطفي اصلاني(البرز)- مرتضي گودرزي(مازندران)- محسن آقاجاني(تهران)- سيد کامبيز حسيني جم(مازندران)- مهرداد اولادي(مازندران)- ميلاد داوودي(تهران)- محمد مهدي نوري فرد(کرمانشاه)- علي اکيپچي(مازندران)- امير مهدوي نيکو(لرستان)- مهدي نجفي(تهران)- ناصر عباسيان(همدان)- صائب کلانتري(مازندران)- تيمور کنج عليا(قزوين)- ميثم حيدري(زنجان)- سيد جعفر موسوي(مازندران)
دور چهارم:
سيد جعفرموسوي(مازندران)- احمد گچلو(مازندران)
علي رحماني(مازندران)- کريم صالحي(البرز)
سجاد پرنيان(تهران)- مهران ياراحمدي(لرستان)
سيد کامبيز حسيني جم(مازندران)-ميثم حيدري(مازندران)
محمد جواد ميرزائيان(لرستان)- ايمان رحماني زاده(مازندران)
مهرداد اولادي(مازندران)- علي اصغر جبلي(گلستان)
حميد بيرانوند(لرستان)- محمد جواد شيرازي(تهران)
حسين شادمان(گيلان)- پيمان حقي(تهران)
اميد خدمتي(تهران)- ميلاد داوودي(تهران)
سيد ميرشاد اکبري(مازندران)-اميرحسين لرستاني(تهران)
علي اکيپچي(مازندران)- سهيل صدقي(مازندران)
عليرضا افشاري(البرز)- مهران دارابي(خراسان رضوي)
فرزاد امامي(کرمانشاه)- مرتضي گودرزي(مازندران)
صائب کلانتري(مازندران)- سيروس ترابي(مازندران)
سيد حسين پورموسي(مازندران)-مصطفي شيخ(تهران)
غلامرضا عبدالله پور(مازندران)- جمشيد کدخدا(خراسان رضوي)
تيمور گنج اوليا(قزوين)- محسن آقاجاني(تهران)
مهدي نجفي(تهران)- محمد جواد حميدي(کرمانشاه)
سهيل حسين نژاد(تهران)- محمد نورمحمدي(تهران)
مصطفي اصلاني(البرز)- بهروز مرادي(تهران)
دور پنجم:
علي رحماني (مازندران) – سيد جعفري موسوي (مازندران)
ميثم حيدري (زنجان)- سجاد پرنيان (تهران)
علي اصغر جبلي (گلستان) – ايمان رحمانيزاده (مازندران)
پيمان حقي (تهران)- محمدجواد شيرازي (تهران)
سيد مهرشاد اکبري (مازندران)- اميد خدمتي (تهران)
مهران دارابي (خراسان رضوي)- علي اکينچي (مازندران)
صائب کلانتري (مازندران)- مرتضي گودرزي (مازندران)
غلامرضا عبدالهپور (مازندران)- مصطفي شيخ (تهران)
مهدي نجفي (تهران)- محسن آقاجاني (تهران)
مصطفي اصلاني (البرز)- سهيل حسيننژاد (تهران)
علي رحماني (مازندران)- سيد جعفر موسوي (مازندران)
دور ششم:
ميثم حيدري (زنجان)- سيد جعفري موسوي (مازندران)
محمدجواد شيرازي (تهران)- علي اصغر جبلي (گلستان)
علي اکينچي (مازندران)- سيد مهرشاد اکبري (مازندران)
غلامرضا عبدالهپور (مازندران)- مرتضي گودرزي (مازندران)
مصطفي اصلاني (البرز)- محسن آقاجاني (تهران)
دور هفتم:
علي اصغر جبلي (گلستان)- ميثم حيدري (زنجان)- برنده
علي اکيپچي (مازندران)- مرتضي گودرزي (مازندران)-
محسن آقاجاني (تهران) در اين دور استراحت داشت.
نيمه نهايي:
ميثم حيدري (زنجان)- علي اکيپچي (مازندران)
مرتضي گودرزي (مازندران)- محسن آقاجاني (تهران)
رده بندي:
محسن آقاجاني از تهران نيزدر ديدار ردهبندي در دو تايم و با نتايج ۳ – ۲ و ضربه فني علي اکيپچي از مازندران را مغلوب کرد و سوم شد.
فينال:
ميثم حيدري(زنجان)- مرتضي گودرزي(مازندران) – با نتايج (۱- ۰ (کلينچ))- (۴- ۱).
ميثم حيدري با کارکردن زياد روي دستان حريفان توانست ابتکار عمل را در تمامي مسابقات در دست بگيرد و رقبا را با همين شگرد به زانو در آورد. طي مصاحبه کوتاهي که با ايشان داشتيم، دليل بردش را آمادگي جسماني اين روزهاي خود و نيز حمايت برادر، مرتضي حيدري بعنوان مربي اش عنوان کرد. اين جوان متولد سال ۱۳۶۸ مي باشد که با توان بالا، قدرت تشخيص حرکات حريف، کار روي سرو گردن حريفان و فيزيک بدني مناسب آينده خوبي پيش رو خواهد داشت.
مرتضي گودرزي هم با انجام ۸ دور کشتي در يک روز و اينکه تا پاسي از شب گذشته مسلبقات ادامه داشت، با وجود خستگي زياد ولي با انگيزه و جسارت در فينال ظاهر شد و کشتي جذابي را به نمايش گذاشت.
رده بندي نهايي به شرح ذيل مي باشد :
۱- ميثم حيدري (زنجان)
2- مرتضي گودرزي (مازندران)
3- محسن آقاجاني (تهران)
4- علي اکيپچي (مازندران)