خانه / اخبار کشتی ایران و جهان / اخبار داخلی / رسول خادم: محمد بنا فرمانده بزرگ ورزش ایران در المپیک است

رسول خادم: محمد بنا فرمانده بزرگ ورزش ایران در المپیک است

بازدیدها: 9

 سوء تفاهمات را به احترام زحمات بی دریغ وی برای کشتی فرنگي رها کنیم، کادر فنی ما در جام جهانی ماموریت خود را با تدبير به درستی انجام داد، تلاش کنیم بنا به خوبی شاگردان خود را در ریو رهبری کند. 

رئیس فدراسیون کشتی اظهار داشت: محمد بنا فرمانده بزرگ ورزش ایران در المپیک است و همه وظیفه داریم شان و جایگاه وی را بعنوان پرافتخارترین مربی تاریخ ورزش کشور حفظ کنیم.

به گزارش سایت کهن بوم، رسول خادم در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: اين درست است كه همه انتظار دارند محمد بنا سعه صدري متناسب با جايگاه فني خود داشته باشد، اما شرايط سخت و فشار ناشي از مسووليت سنگين وي را نيز درك نماييم. اینکه بخواهیم با پررنگ کردن برخی سوء تفاهمات پیش آمده زحمات و توانایی محمد بنا را در ورزش ملی کشور، کشتی، نادیده بگیریم، صحیح نیست.ما باید این سوء تفاهمات را به احترام زحمات بی دریغ وی برای کشتی فرنگي كشوررها کنیم.

دارنده مدال طلای المپیک آتلانتا در مورد اینکه سطح جام جهانی کشتی فرنگی پایین بوده است، اظهار داشت: اینکه تیم ها با ترکیب اصلی یا غیر اصلی خود به رقابت های مذکور آمده اند مسئله ما نيست، مهم اینست که کادر فنی و کشتی گیران ما در جام جهانی ماموریت خود را با تدبير به درستی انجام دادند.

دارنده مدال برنز المپیک بارسلون ادامه داد: بياد داشته باشيم در سال های نه چندان دور کشتی فرنگی و آزاد ما، بارها با تیم هاي اصلی خود هم مقابل تیم غیراصلی روسیه و یا سایر کشورهای مدعی شكست خورده است. این قهرمانی مقتدرانه نشان از درایت محمد بنا و شایستگی قهرمانان ملي فرنگي كار ايران در جهان دارد.

دارنده دو مدال طلای جهان در مورد دغدغه های مطرح شده از سوی محمد بنا خاطر نشان کرد: دغدغه های مطرح شده از سوی محمد بنا موضوع جدیدی نیست. این مسائل از هشت ماه پیش توسط فدراسیون کشتی و سخنگوی آن و دیگر متولیان، مربیان و ورزشکاران المپیکی بارها مطرح شده و دغدغه های تمامي مديران و مربيان ورزشهاي المپيكي در ايران است. اين طبيعي است كه بنا بعنوان یک مربی حرفه اي و المپیک دیده این مشکلات را به خوبی حس می کند.

دارنده مدال نقره جهان ادامه داد: امروز ورزش فقط به اتکاء همت فدراسیون هاي المپیکی و كمك هاي وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک حرکت می کند، و حمایت های ملی که لازم بود برای المپیکی شدن فضای ورزش از سوي مقامات عالي كشور اتفاق بیافتد عليرغم دستور رييس محترم جمهور تاکنون محقق نشده است.اينكه ما سكوت مي كنيم و مسائل را دنبال نمي كنيم بدليل ملاحظاتي است كه بايد براي حفظ آرامش تيم هاي المپيكي داشته باشيم.

عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک گفت: در فاصله ۷۰ روز مانده به آغاز المپیک همه باید با هم تلاش کنیم تا محمد بنا با تمام توان بتواند تیم ملی کشتی فرنگی ایران را به بهترین نحو برای حضور در این مسابقات آماده کند و شاگردان خود را رهبری نماید.

درباره‌ی admin

حتما ببینید

مسعود نعمت چکانی

کشتی با همه بد و خوبش برایم تمام شد.

بازدیدها: 575 این درد دل جوانیست که بیش از دو دهه از بهترین دوران زندگیش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *