خانه / اخبار کشتی ایران و جهان / اخبار داخلی / چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی- شیراز

چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی- شیراز

بازدیدها: 5

چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی گرامیداشت دهه مبارک فجر روزهای ۳ و ۴ بهمن ماه در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار می شود.
برنامه برگزاری مسابقات:
اوزان: ۵۵-۶۰-۶۳-۶۷-۷۲-۷۷-۸۲-۸۷-۹۷-۱۳۰ کیلوگرم با دو کیلوگرم ارفاق وزن
چهار شنبه ۲ بهمن ماه:
ورود تیم ها و پذیرش تیم ها
ساعت: ۱۷:۰۰-۱۶:۰۰ : کلینیک داوران
ساعت: ۱۸:۰۰- ۱۷:۰۰: کلینیک مربیان و قرعه کشی تمامی اوزان
پنج شنبه ۳ بهمن ماه:
ساعت: ۰۸:۳۰-۰۸:۰۰: معاینات پزشکی
ساعت: ۰۹:۰۰-۰۸:۳۰: وزن کشی مرحله اول
ساعت: ۱۳:۳۰-۱۰:۳۰: مرحله مقدماتی
ساعت: ۲۰:۰۰- ۱۶:۰۰: ادامه مسابقات تا نیمه نهایی
جمعه ۴ بهمن ماه:
ساعت: ۰۸:۳۰-۰۸:۰۰: معاینات پزشکی و وزن کشی مرحله دوم
ساعت: ۰۸:۴۵-۰۸:۳۰: وزن کشی مرحله دوم
ساعت: ۱۳:۳۰-۱۰:۳۰: شانس مجدد
ساعت: ۲۰:۰۰-۱۶:۰۰: فینال و مراسم اهداء جوایز

اسامی کشتی گیران واجد شرایط حضور در این مسابقات به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: رضا خدری (البرز) پویا ناصرپور (خوزستان) پویا دادمرز (خوزستان) محمد حسینوند پناهی (خوزستان) سجاد عباس پور (مازندران) علی نوربخش (تهران) محمد حسینوند (خوزستان) مهرگان جهانگیری (خوزستان)
۶۰ کیلوگرم: مهرداد مردانی (خوزستان) مهدی محسن نژاد (خوزستان) مهدی قادری (قم) میلاد رضانژاد (خوزستان) امیرحسین خوانساری (خوزستان) امید آرامی (سیستان و بلوچستان) مصیب اکبری (تهران) ایمان محمدی (خوزستان) محسن شیخی (البرز)
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی (فارس) سامان عبدولی (خوزستان) محمد نوربخش (تهران) رضا عباسی (البرز) آرمین محب ثابت (تهران) محمد سلطانی (خوزستان) حسین عباسی (تهران) شیرزاد بهشتی طلا (تهران) رضا مردی (قم)
۶۷ کیلوگرم: حامد تاپ (خوزستان) محمد مراد الیاسی (خوزستان) محمدجواد رضایی (قم) سجاد ایمن طلب (مازندران) حسین اسدی (خوزستان) علی ذکایی مهر (خوزستان) وحید میرفتح الهی (تهران) کرامت عبدولی (خوزستان) بهرام معروف خانی (اردبیل) شاهین بداغی (خوزستان) نیما اسماعیلی (تهران)
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) امین کاویانی نژاد (خوزستان) محمدرضا رستمی (فارس) علیرضا ارقش (خوزستان) برومند اصلان (لرستان) اشکان سعادتی فر (تهران) امیر عبدی (قم) ابوالفضل زینتی رفاه (قم) علی ارسلان (مازندران)
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام (تهران) رسول گرمسیری (خوزستان) هادی علیزاده پورنیا (قم) عظیم گرمسیری (خوزستان) محمد شربی نیازی (خوزستان) عارف حبیب الهی (تهران) محمد عربی (البرز)
۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی (تهران) سید محمد چوبچیان (گیلان) مهدی ابراهیمی (قم) محمد ناقوسی (خوزستان) مهرداد بهرامی (توابع تهران) پیام بویری (خوزستان) مهدی محمدزاده (مازندران) عباس مهدی زاده (اصفهان)
۸۷ کیلوگرم: حسین نوری (البرز) رامین طاهری (خوزستان) مهدی فلاح (تهران) بهروز هدایت (کرمانشاه) یوسف قادریان (البرز) محمد نصرتی (تهران) ناصر علیزاده (مازندران) سامان عزیزی (کردستان)
۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی (مازندران) مهدی علیاری (تهران) مهدی بالی (مازندران) آرمان علیزاده (خوزستان) محمد یگانه (لرستان) علی اکبر حیدری (قم) داود فلاحی (لرستان)
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده (خوزستان) مسعود نعمت چگانی (خوزستان) علی اکبر یوسفی (مازندران) بهنام مهدی زاده (تهران) شهاب قوره جیلی (تهران) محمدرضا عبدیان (تهران) محمدحسین رحیم زاده (تهران) مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری)
مربیان: رسول جزینی- بهروز حضرتی پور- لقمان رضایی- داود اخباری- حبیب اله اخلاقی- استان های تهران، فارس، خوزستان هرکدام ۲ مربی و استان های مازندران، لرستان، البرز و قم هرکدام یک مربی معرفی نمایند.
کمیته فنی: محمد بنا – حسن رنگرز- حسام الدین جعفری

درباره‌ی admin

حتما ببینید

نتایج نهایی چهلمین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی- شیراز

بازدیدها: 22 تیم ایران بعنوان قهرمانی چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *