خانه / اخبار کشتی ایران و جهان / اخبار داخلی / نتايج مرحله نهايي انتخابي تيم ملي کشتي فرنگي رده سني نوجوانان

نتايج مرحله نهايي انتخابي تيم ملي کشتي فرنگي رده سني نوجوانان

بازدیدها: 3

 نتايج نهايي مسابقات انتخابي تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان

اين دوره از مسابقات با حضور ۱۶ استان در تاريخ ۹ اسفندماه سال ۱۳۹۲ در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار گرديد.

طبق قوانين برگزاري مسابقات، بين کشتي گيران فيناليست مي بايست ۳ مسابقه انجام مي شد و برنده نهايي کسي بود که  2 ديدار از ۳ را به سود خود خاتمه مي داد. بین نفرات سوم مشترک نیز مسابقه برگزار شد.

رده بندي انفرادي  نفرات برتر به شرح ذيل مي باشد:

۴۲ کیلوگرم: ۱- محمدرضا مختاری(فارس) ۲- محمدجواد رضایی(قم) ۳- علیرضا نجاتی (قم)۴- محمد سالاری (خراسان رضوی) ۵- علی دستار(کرمان) واصغر حسینوند(خوزستان)

۴۶ کیلوگرم: ۱- پویا ناصرپور (خوزستان) ۲- مصطفی گلاوی مقدم (خراسان رضوی) ۳- محمد محمودی (تهران) ۴- مهدی محسن نژاد (خوزستان) ۵- حسن نوری (مازندران) ۶- امین کویه (خوزستان)

۵۰ کیلوگرم: ۱- محمد آقانیا (مازندران) ۲- علی گوران نیک بنیاد (خراسان رضوی) ۳- حامد تاب (خوزستان) ۴- مجید صالحی (چهارمحال و بختیاری) ۵- سینا شجیعی (کردستان) و علی شاپیری (خوزستان)

۵۴ کیلوگرم: ۱- امین قلاوند (خوزستان) ۲- میثم دلخانی (فارس) ۳- محمد فلاح (خوزستان) ۴- وحید روحی (خراسان شمالی) ۵- رضا نعیمایی (مازندران) و محمد معصومی (فارس)

۵۸ کیلوگرم: ۱- کرامت عبدولی (خوزستان) ۲- محمد حسین حسینی (خراسان رضوی) ۳- علیرضا افتخاری (خراسان رضوی) ۴- رضا کبیری (خوزستان) ۵- مرتضی میرزاپور (مازندران) و حمید عالی زاده (اردبیل)

۶۳ کیلوگرم: ۱- مهدی زیدوند (خوزستان) ۲- هاشم محمودی (اردبیل) ۳- حسین ابراهیم (قم) ۴- حمیدرضا جعفری (فارس) ۵- حسین شیرمهد (خوزستان) و ناصر علیزاده (مازندران)

۶۹ کیلوگرم: ۱- محمد بزرگرزاده (تهران) ۲- علی احمدپور (مازندران) ۳- سید احسان موسوی (خوزستان) ۴- سید محمد چوبچیان (گیلان) ۵- حسین فروزنده (اردبیل) و رضا عین آبادی (خراسان رضوی)

۷۶ کیلوگرم: ۱- آرمان علیزاده (خوزستان) ۲- کوروش خلیلی (تهران) ۳- سعید یوسفی (تهران) ۴- حسن فروزنده (اردبیل) ۵- امیراشکان قاسم زاده (گیلان) و علی معاونی (فارس)

۸۵ کیلوگرم: ۱- علی خلیل زاده (مازندران) ۲- محمد ریاضی (فارس) ۳- حامد احمدزاده (البرز) ۴- علی قاسمی (مازندران) ۵- سعید لرستانی (کرمانشاه) و محمد محمدی (خراسان شمالی)

۱۰۰ کیلوگرم: ۱- علی اصغر شهبازی (قم) ۲- سهیل کهنسال (خوزستان) ۳- حمیدرضا کریمی (آذربایجان شرقی) ۴- نامدار اسدی (خوزستان) ۵- امین عسگری (تهران) و سجاد موسوی (خراسان رضوی)

درباره‌ی admin

حتما ببینید

مسعود نعمت چکانی

کشتی با همه بد و خوبش برایم تمام شد.

بازدیدها: 765 این درد دل جوانیست که بیش از دو دهه از بهترین دوران زندگیش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *